top of page
1/2
  • Yazarın fotoğrafımaviADA

maviADA'da Yer Almak ve KATILIM

Güncelleme tarihi: 3 Oca 2021


maviADA Dergisi

maviADA HAYAT ve SANAT PLATFORMU,

temelinde 2002-2014 arası basılı olarak yayın yapan KimseSİZ ve maviADA Dergilerinde yer alan bütün sayılar, yazılar, yazarlar ve etkinlikler için oluşturulmuş bir sanal müzedir. Bu bölüm maviADA SAYFALARINDAN ULAŞABİLECEĞİNİZ ayrı bir site olarak yayındadır.

SÜRDÜRÜLEN ve YAŞAYAN bölümü ise ister ünlü, ister ünsüz ya da ister profesyonel sanat ilgilisi, ister yeni başlayan olsun herkese açık, dileyenin yazısıyla, çektiği fotoğrafıyla, çizdiği karikatürüyle katılabileceği, isteyenin çıkan kitabını, yapacağı etkinliği, açtığı sergisini tanıtacağı tümüyle gönüllülük ilkesine dayalı imece bir yapılanmadır.

ÖZETLE isteyen herkes, başkalarını da ilgilendireceğini düşündüğü her şeyi, elbette estetik ve nezaketle sayfalarımızda paylaşabilir, kitabını, dergisini tanıtabilir. Bunun için de katılımcıdan hiçbir bedel istenmez.

Artan talepler nedeniyle katılımınızın en hızlı ve kolay gerçekleşmesi için aşağıdaki adımları izlemeniz önerilir. Bir kereliğine yapacağınız bu işlem size kolaylık sağlayacaktır.

Ayrıntılı bilgiyi SİTENİN İLETİŞİM SAYFASINDAN EDİNMEK MÜMKÜNSE DE kısa bir açıklama yol gösterici olacaktır.

KATILIM İÇİN:

*İLK ADIM: FACEBOOKTAN kimliğinizle ilgili bize YETERLİ bilgi verecek bir sayfanız varsa onunla

Mavi Ada sayfamıza (https://www.facebook.com/maviadadergi) değilseniz arkadaş olunuz. Sayfanız hakkınızda net bir bilgi vermiyor, takma adla katılıyorsanız bizi kendinizle ilgili yeterli bilgiye sahip bir iletiyle mutlaka bilgilendiriniz.

Sayfanın yayınlanan günlüklerinin de yer aldığı maviADA DERGİSİ sayfasına(https://www.facebook.com/maviADA2017/) katılmanız da takibinizi kolaylaştıracaktır.

*Yazılarınızı WORDle yazıp varsa fotoğraflarıyla birlikte E-POSTAyla gunesdergi@gmail.com adresine gönderiniz.

* Son adım olarak, size bilgi verilebilmesi, ilgilendiğiniz konularda sorular sormanız için maviADA www.adadergi.com adresine gidip ÜYE olunuz.

KATILMIŞSANIZ:

ÖNCELİKLE;

* İSTEDİĞİNİZ kadar katılım yapar, kitabınızı, etkinliğinizi tanıtabilir, profesyonel ticaret olmadıktan sonra kültürel reklamlar da yapabilirsiniz.

* Daha önce basılı maviADA'da yer almamışsanız ancak üç katılımdan sonra adınız YAZARLAR kategorisinde yer alır. Arada bir uğrar varlığınızı hissetirirseniz kalmaya devam eder, öteki türlü ETİKETLER bölümünde adınızı bulabilirsiniz.

* Biz yaşa ve yaşat kuralına inanıyoruz. Beklentimiz, en çok haftada bir, en az iki ayda bir, düzenli yazmanız,yazınıza sahip çıkmanız ya da arada bir gözükmeniz, maviADA'ya omuz vermeniz, dost kalmanızdır... Yani işim bitti, dön git yok.

* Dilediğiniz, uyacak formatta ürünle, başka yerde yayınlanmışlar dahil katılmanız mümkündür, ama maviADA yer verip vermemekte özgürdür, kişiye özel yanıt vermek zorunda değildir.

*

ÖNEMLİ: Yayınlananlara telif ücreti ödenmez, sitede yapılacak reklam ve tanıtımlar için üyelerden bir bedel istenmez, paylaşılanların sorumluluğu ve tüm hakları üretenindir, yasal ve etik yönden bütün yayınlar site yöneticilerinin incelemesinden ve onayından geçer.

Site gönderileri koyup koymamakta, koyduklarını isterse kaldırmakta ve gereksinme duyarsa yayınlanma koşullarında değişiklikler yapmakta özgürdür.

Etiketler:

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör