top of page

KATILIM  

KATILMAK için öncelikle ÜYE olmak gerekli.ÜYELİK İÇİN TIKLA

Çıkan kitabınızı, etkinliğinizi, hatta düğününüzü ya da değer dediğiniz bir resmi kısaca SANAT ve HAYAT’a dair her şeyi sayfalarımızda paylaşabilir, benzer insanların yorum ve düşüncelerini de alabilirsiniz.   

Paylaşımlarda  takma ad kullanabilirsiniz, ama gerçek adınızı bize bildirmeniz, telif ve sorumluluk için gerekli. Ola ki yazınız ya da resminiz ödül kazanır, neden hakkınız kaybolsun ki? Ayrıca kimsenin yazısını, fotosunu… sorgusuz sualsiz bize eklemeyin, hepimizin başı derde girebilir, kendi ürününüzle gelin.

Daha önce maviADA’da yer almışsanız, önceliğiniz var, yine de bize  anımsatın. İlk kez deneyecekler yani katılacaklar yazılarını bize gönderecekler ve bizim koymamızı bekleyecekler. Üyeyseniz bunun için derginin iletişim yollarından her hangi birini kullanabilirsiniz. 

 

Yazı ya da resim gönderecekseniz yayınlanabilecek biçimde mutlaka MAİLinize EK olarak gönderin. Yazılar wordle yazılıp, resimlerle birlikte ek olarak gönderilmeli,sayfa sınırlaması yoktur. Resimler en az 100 , en çok 1000 kb olmalı...

 Herkesin yeri var, ama bizim, şu anda öncelikli  BEKLENTİMİZ düzenli olarak katılımda bulunacakların yani editörlerin, yetkili yazarların, yani yeni yol arkadaşlarımızın çoğalması… Düzenli ve sürekli paylaşım yapmak isterseniz editör olarak aramıza katılın. Rol alın, blog düzenindeki sayfalara yazı eklemek çok kolay, yardımımızla kendi sayfanızı yapın, dilediğiniz kadar düzeltmek, değiştirmek yetkisini elde edin.

Yaşadığınıza kafa yoruyor, yazıyor, çiziyor ve üretiyorsanız paylaşmak da isterseniz, Nobel almanız gerekmiyor, sayfalarımız sosyal nezaketi ve paylaşmayı bilen herkese açık.

Hem çevrenizdekilerin hem kendinizin kitaplarınızı, dergilerinizi, etkinlik ve sergilerinizi ücretsiz tanıtabilir, hatta  kendi özgün sayfalarınızı kendiniz yaparak ekleyebilirsiniz.

Yayınladığımız ürünlerinize öncelikle siz sahip çıkın. Sosyal ağlarda paylaşın… Böylece çoğalır ve güçleniriz.

Dergimizi anasayfadan başlayarak   inceleyiniz, içinize sinerse “beğeniniz” ve bize katılınız…

Her türlü katılım için aşağıdaki mesaj kutusundan ya da açık yorum bölümünden iletişim kurun, sorular sorun, size yardımcı olmaya hazırız.. 

​Yorum ve değerlendirmeleriniz önemli, iletmekten çekinmeyin. 

ÜYELİK: Öteki ayrıntılar ve ÜYELİK için BAKINIZ

*

KATILMAK için öncelikle ÜYE olmak gerekli. ÜYELİK İÇİN TIKLA

*

ÖNEMLİ: * Burada yer alan ürünlerin doğacak tüm hak ve sorumluluğu üreten kişinindir.

                    * Emeğe saygımız var, ne var ki henüz telif ödeyemiyoruz. Para kazanmaya başlarsak ilk aşamada editörlere haklarını vereceğimize, yazılara telif bile ödeyeceğimize  söz veririz. Buna da çok inanmayın, çünkü biz para kazanmayı hiç düşünmedik.

                    * Bize verdiğiniz kişiye özel bilgileriniz 3. kişilerle  paylaşılmaz.

ÜYE LİSTEMİZE KATILIN

Gelişmelerden ilk siz haberdar olun

mavi

ADA

2002

Hayat ve Sanat

Emek veren herkesin ADAsı

  • LinkedIn - Beyaz Çember
bottom of page